KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 12476382
nr 1247 6382
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Stockholmsmotiv, signerad, -71. Motivet: 23x39
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 8 april 2019
kl 19:53:38
2/4 23:19:44
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén